**** Hotel Rott ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Rott Ubytování v Praze
Hotel Rott
se nachází v historickém centru Prahy, poblíž Staroměstského náměstí a přímo na Královské cestě.

Hotel Rott ubytování 
V hotelu je 94 pokojů typu Standard nebo Executive - 23 Twin, 47 dvoulůžkových, 6 jednolůžkových a 10 třílůžkových pokojů, 5 apartmánů a 1 bezbariérový pokoj. Hotel má 4 patra. V pokojích je dřevěný nábytek, sprchový kout nebo vana + WC, satelitní TV, telefon, trezor, minibar, internet, klimatizace. Velikosti postelí až 180 x 200 cm, vysoušeč vlasů.

Praha Hotel Rott služby
Check in: 14:00, check out: poledne. Bezbariérový přístup, 2 výtahy i schodiště, 18-hodinová pokojová služba, noční bezpečnostní služba, bezkontaktní bezpečnostní karty, požární hlásiče. Hotel je přátelský k ubytování se zvířátkem (za poplatek). Kuřáčké i nekuřácké pokoje, sejf na pokoji a na recepci, praní prádla, chemické čištění, směnárna, sekretářské služby, hlídání dětí na vyžádání, informace, průvodce a překladatelské služby, limousine servis, pronájem aut. Rezervace vstupenek, letenek, jízdenek. Organizace výletů, průvodce, nošení zavazadel. Restaurace, bar, kavárna. Garážové stání (za poplatek) a Wifi.

Hotel Rott Restaurace
Nekuřácká restaurace a kavárna se nachází v přízemí hotelu Rott, přímo v centru staré Prahy, na Malém náměstí, těsně u Staroměstského náměstí. V minulosti zde bylo slavné železářství "U Rotta". Hotel tvoří dva domy se čtyřmi podlažími. Jeden z domů byl vyzdoben freskami podle projektu Mikoláše Alše, a tyto fresky zdobí průčelí dodnes.

Hotel v centru Prahy konference
Dvě konferenční místnosti - Vincent (45 až 110 míst) a Galerie (20 až 30 míst) a 8 míst v místnosti Coffee room. Nájemné zahrnuje flip chart. Půldenní pronájem (max. 4 hodiny) nebo celý den pronájmu. Technické vybavení - ozvučení, CD přehrávač, data projektor, TV, video, dia projektor, plátno atd. Služby - telefon, fax, internet - hotelová sazba. Kopírování, květinová výzdoba. Lze zajistit další projekční techniku, učební pomůcky a přehrávací techniku dle Vašich požadavků.

Rott hotel ubytování posilovna 
V hotelu se nachází vybavená fitness místnost (běh na trenažéru, ergometr atd.). Otevírací doba je denně od 7 do 10 hodin. Rezervace a klíč jsou k doptání na recepci. Cena: 100,- Kč / 60min.
Hotel Praha 1 Rott - disponuje restauracíHotel Praha 1 Rott - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Rott -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Rott -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Rott - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Rott - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Rott - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Rott - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Rott - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Rott - na pokojích je telefon